DYQAN ME QERA PRAN RRUGËS

Jepet me qera nga: Agim 05 Dhj 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rruga Prishtines
Sipërfaqe: 11 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet dyqani me qera, i pershtatshem per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme. Gjendet ne Rruge Te Prishtines, Vend per parking etj.Qmimi shume i volitshem.

Per informata te tjera lajmrohuni:
Whatsapp, Viber: +377 44 761 719
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim