Ipet Lokal me qera ne Gjilan

Jepet me qera nga: Arton 07 Jan 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokal me qera , me 70 metra katror me hapsir per 8 parkinga jasht , lokali eshte i rregulluar , i rrethuar me kamera nga jasht po ashtu hapesir per paisje nga brenda ne baz te deshires per sigurim. Lokali gjendet ne rrugen kryesore Gjilan - Prishtine.
Per shpjegim me tutjeshme kontaktoni ne numrat :
044291721
dhe viber : +41796282296
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim