Ipet lokali me qera ne Dardani 1 afer ambullantes.

Jepet me qera nga: Ramiz 25 Tet 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Dardania 1
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet afer ambullantes ne dardani 1 (Gavran)
Ka 75m katror ne gjerndje shum te mir si dhe posedon depo + wc .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim