Ipet lokali me qera

Jepet me qera nga: Fehmi 26 Tet 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Pajazit Ahmeti
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ka sipërfaqe prej 80 m2. Posedon gjithashtu dhe bodrumin prej 80 m2, i cili mund të lëshohet së bashku ose veçmas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim