Ipet objekti afarist me qera ne Gjilan

Jepet me qera nga: AvdiRrahman Ramadani 27 Shk 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 1800 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekti gjindet ne reugen ferizaj-gjilan
ish Folrimi Center
per ma shum info na kontaktoni ne nr:045/322-270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim