Jepet lolaki me qera te ambullanta ne Gavran

Jepet me qera nga: Egzon 15 Tet 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Dardania I - Rr. Haqif Tetova nr16
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin me qera. Lokali gjindet perball ambullantes ne rrugen e 1 Gavran. Lokali eshte i kompletuar me te gjitha rrym uj etj. Lokali ka 49 metra katror. Qmimi i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim