Leshohet me Qera Lokali Kati 2 mbi 100 m2

Jepet me qera nga: privat 21 Sht 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rruga Adem Jashari nr:153
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me Qera Lokali kati 2 mbi 100 m2 ne Qender Qytetit me saksisht Perball Shkolles Muzikes Afer Bankave ( Raiffeisen, Pro Credit etj...) Lokali Iplotson Kushtet per Biznis dhe veprimtari te ndryshem Si Ordinace apo Zyre etj... , Ka ni pamje mjaft te Bukur dhe arkullim te njerzve . ka nxemje qendrore ( ne Toke )WC uje kanalizim installim rrymes e punuar standarte Evropiane Si dhe posedon Parking Privat per Klinet mbrapa Lokalit mjaftushem. Permomentin Lokali osht shfryzuar si (Showroom per Darsma ) Qmimi sipas Marveshjes per mashum info : +37744 615 649 Viber
Ju lutem vetem ata qe jon serioz let lajmrohen Flm per Mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim