Lokal me qera 75 m2, ne Gavran 1, Gjilan

Jepet me qera nga: Rexhep Rexhepi 03 Nën 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Gavran 1, Beqir Musliu, Rruga 3
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera në Gavran 1, Gjilan
Beqir Musliu, Rruga 3, mbi Aromën
Lokali është plotësisht i renovuar, me nxemje qëndrore dhe i përshtatshëm për cdo lloj biznesi

Të dhënat e lokalit:
Salloni kryesor: 45 m2
Dhomë/Zyre: 16 m2
Kuzhina: 6 m2
Banja: 6 m2

Viber: +37745451719

Direkt: 044 45 17 19: Rexhepi, Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim