Lokal me qera ne Gjilan

Jepet me qera nga: Imrizah 14 Dhj 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet lokali me qira posedon 3 dhoma te ndara hyrje e ndar rrymen ujin kanalizimin te gjitha gati per startim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim