Lokal me qira ne qender

Jepet me qera nga: Doan 14 Nën 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: rr.Mehmet Akif Ersoy
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qira në qendër të qytetit te Gjilanit,
rruga që del te posta kryesore afër ambullantës.
Lokali është i përshtatshëm për të gjitha lamit e punës
Për më shum kontaktoni në numrin : 044-133-025
Cmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim