Lokali ipet me qera ne Gjilan

Jepet me qera nga: Besim 20 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Sipërfaqe: 185 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali osht 2kat
Krejt lokali osht i shtrum me plaka
Lokali ika nzemjet me rym
Ika 2 WC dhe 2 Terrasa shum tmdhaj 5m2
Lokali edhe munet ndy pjes mu da

Viber : +41792234723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim