Lokali me qira.

Jepet me qera nga: Lokal me qira 11 Pri 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet lokali me qira afer shkolles fillore Thimi Mitko Ne Gjilan,afer parkut te qytetit.
Per me shum informata na kontaktoni ne nr.044-212-414
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim