Objekt me qera

Jepet me qera nga: Avdyl 26 Dhj 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekt afarist (mobileria Agro Hermes) , 4 katesh me nga ~500 m/katrore per nje katë. Dy kate jan te gatshme ( te rregulluara) dmth 1000metra katrore jan ne gjendje te rregulltë. Afer qendres se qytetit ne Gjilan.
Çmimi sipas marreveshtjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim