Objekti ipet me Qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ALBANICA - D&A 11 Nën 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 468 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekt Afarist
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim