Objekti ipet me qira

Jepet me qera nga: ismet 05 Dhj 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 EUR / muaj

Adresa: livoq i eperm
Sipërfaqe: 1 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshohet me qira objekti i sapo perfunduar objekti gjindet ne magjistralen gjilan prishtin 2 kilometra ne te dal te gjilanit apo me saktesishte ne livoq te eperm...per informata lajmrohuni ne ket numer 044 117 385
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim