Tre kate nga 100 metra katror

Jepet me qera nga: Naim 14 Mar 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Adresa: Ipet me qera
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Me parking 700 metra katror objekti i ri na per gjdo i fo na kontaktoni ne numrin 044211340
Qmimi 450 euro ne muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim