LOKAL I RI ME QERA 300m2 NDER ELEKTRO INN

Jepet me qera nga: Deti 23 Krr 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 EUR / muaj

Adresa: Idris Seferi
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Industri dhe Puntori

IPET ME QERA PERDHESA E NDRIQUESHME 300m2 OSE I NDAR NE DYSH 150, 150m2 KATI ESHTE I NALT 3 METRA
Neve posedojme ne pronesi private Lokalin e ri(Përdhes 300m2) i cili gjendet ne hyrje te qytetit te Gjilanit, jam pronar legal dhe disponoje me dokumentacion perkates, per pronesi si dhe per ndertim legal.
- Objekti ndodhet ne nje ambient shume te pershtatshem, Ne km e pare ne Magjistralen Gjilan – Ferizaj, ka parking te mjaftueshem te shtruar me asfallt.Ka dy hyrje dalje, dhe per qytetaret eshte shume e lehte ta gjejne vendndodhjen,etj.
- Lokali (Përdhesa) është mir e ndriquar dhe ka hapsir të hapur perpara dhe anash ka dritare dhe ndriqim te mjaftueshem, ka dy hyrje dalje, edhe me Automjete mund te shfrytezohen hyrje daljet. Përdhesa posedon Zyre, dy Banjo me dy Wc. Ujesjelles, Kanalizim, Rryme. Vendnxemje.
- Pozita e Objektit është e volitshme per veprimtari
Të ndryshme si p.sh.
- Vetsherbime (Super Market )
- Sallon te Paisjeve Shtepiake
- Sallon te Keramikes
- Sallon te Sanitaris
- Sallon te Mobiljeve
- Sallon Ondulimi
- Butik
- Auto Sallon
- Auto Garazhe (Auto Service, riparim, ngjyrosje) etj.
- Fitnes Center
- Fabrik
- Shitore
- Parking
- Depo etj.
MOS HEZITONI TË NA KONTAKTONI
MOBIL VIBER DHE WHATSAPP
045494336 049484644
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim