Jepet Objekti me Qera Magjistralja Gjilan-Ferizaj

Jepet me qera nga: Isuf 08 Nën 01:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Jepet objekti me qera 1200 metra katror,ne rrugen Idris Seferi..Magjistralja Gjilan -Ferizaj.Objekti posedon klimatizim,nxehmje qendrore,zyre dhe ndarje te veqanta..Eshte i gatshem per Kolegje-Universitete,Hotel-restaurant, Spitale, Organizata te huaja, Qendra tregtare,Kompani telefonike,etje.Posedojme parking te madh dhe te mjaftueshem .
Per me shum na kontaktoni ne 045690245 dhe 044369201. VIBER +37745690245..+37744369201
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim