Jepet objekti me qera

Jepet me qera nga: Isuf 10 Nën 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Jepet objekti me qera ne Gjilan ,rr.Idris Seferi ish rr.ferizait.Objekti eshte 1200 metra katror dhe eshte i posedueshem per:-Kolegje-Universitete, Spitale private, Organizata te huaja,Hotel-Restaurant, Kompani telefonike,Qendra tregtare.Posedon zyre dhe ndarje te veqanta ,i gatshem per fillim pune.Gjithashtu posedon parking te madh dhe te mjaftueshem..Per me shum na kontaktoni nr nr tan:045690245..044369201.Cmimi i diskutushem.!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim