LOKALI OSE OBJEKTI IPET ME QERA NE GJILAN

Jepet me qera nga: Alush 18 Mar 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: RR.QARKORE
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
OBJEKTI OSE LOKALI IPET ME QERA
GJINDET NE RR.QARKORE KA DY KATE LOKALE 700m2 DHE PODRUMIN ME 250m2 SI DHE POSEDON PARKING TE MJAFTUSHEM TE INTERESUARIT MUND TE LAJMROHEN

TEL.044132235
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim