Lokali me Qira

Jepet me qera nga: Mirvete 16 Jan 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
Ipet lokali me qira prej 200 metra katror i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie .
Posedon klimatizim,ventillim,nxemje qendrore , banjo per femra , meshkuj dhe per personelin .
Posedon pusin dhe parking te mjaftueshem.
Lokali gjendet ne objektin e ordinances "Vita Re" ose afer shitores"Durrsi"-Gjilan.

Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim