OBJET ME QERA NE GJILAN

Jepet me qera nga: Fitim 02 Tet 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Të tjera
OBJEKTI IPET ME QERA 10 EURO PER METER KATROR 100 METRA NE RRUG KRYESORE MES TE GJYKATES SE RE DHE KEKUT NE RRUG TE BUJANOVCIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim