Leshohet me qera VETEM 140 Euro

Jepet me qera nga: Sadati 23 Nën 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Adresa: Xhevat Ajvazi 25
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Zyra
Ipet lokali me qira ne rrugen Xhevat Ajvazi (ish Bojanina) #25. Lokali posedon; dysheme Granidi, ndriqim te mire, reklama te medha afer 7metra gjatesi nga rruga, banjo, klimatizim, roletne sigurie nga qeliku etj.

Lokacioni: Gjendet eshte ne mes te rrethrrotullimeve te qytetit atij ne qender dhe rrethrrotullimit te ETC, ne rruge sekondare ne bllokun e renovuar plotesisht nga komuna,

Eshte i pershtatshem per shume veprimtari afariste si; minimarket, stomatologji, klinike, laborator, poliklinike (qender diagnostifikuese) zyre te ndryshme juridike, per kontabilitet, zyre te ndryshme te sigurimeve, callcenter etj etj, Ne rast te kerkeses per hapsire me te madhe afariste, kemi mundesi te konvertimit per kete qellim te hapsires ne katin e dytë dhe tretë.

Ju mirepres,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim