Lokal afarist apo zyre ne qendër të qytetit

Jepet me qera nga: Arianit Sllamniku 28 Pri 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: qendra e qytetit
Sipërfaqe: 18 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Zyra
Lokal afarist apo zyre ne qendër të qytetit me të gjitha kushtet e nevojshme, duke u nisur prej hapsirës së punës e deri tek sanitari e ndarë në vehte me të gjitha aksesoaret e nevojshëm sanitar e deri tek parkingu për klientë deri në 60 automjete.

Gjendet në qendër të qytetit. Hoteli Kristal gjendet në largësi prej 10 metrash, xhamia e madhe në qendër të qytetit gjendet 15 metra largë dhe po në të njejtën distancë gjendet edhe policia dhe zyra e kryetarit të komunës së Gjilanit.

Lokacioni e bënë tejet tërheqës për hapsirë afariste apo ndonjë zyre për shërbime klienteliste pasiqë ka qasje të drejtë për drejtë edhe në parkingun e qytetit në kapacitet prej 60 automjeteve.

Mundësisht klineti i interesuar të ketë parasyshë qëndrim më të gjatë se 6 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim