Lokal ne qera 25m2 Gjilan 150 euro

Jepet me qera nga: Lokal 02 Nën 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Zyra
Lokali gjindet rruges për fsh. Malishevë, te taksisat e Pogragjës. Siperfaqja 25 m2 me, posedon tualet , si dhe parking te mjaftueshem, posedon nxemje qendrore. I përshtashem per kurse, zyre , frizeri etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim