Lokale me qira perball gjykates se re

Jepet me qera nga: Jdjdb 09 Shk 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjilan
Hapësirat : Zyra
Ipen lokalet me qira perball gjykates se re .. Dy lokale ne katin e par . Dhe 4 lokale ne katin e dyte .. Per me shum info ne 044211674 ( viber gjithashtu)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim