Lokali me Qira

Jepet me qera nga: Jetmiri 18 Jan 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Magjistralja Gjilan-Bujanoc afer "Agmia Center"
Sipërfaqe: 24 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Zyra
Zyre pune afer "Agmia Center" Gjilan ,i rregulluar dhe ofron gjitha kushtet per fillimin e punes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim