BANES ME QERA TE FITORJA

Jepet me qera nga: ENVER 08 Nën 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: TE FITORJA
Sipërfaqe: 77 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Gjilan
IPET BANESA ME QERA TE KOMPLEKSI FITORJA BANESA POSEDON 2 DHOMA GJUMI SALLION ME KUZHIN BANJO BALLKON DHE KORIDOR BANESA KA PARKING TE MJAFTUSHEM LIFTIN 24 OR RRYM UJ QMIMI SIPAS MARVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim