BANESE ME QIRA TE SHESHI NENA TEREZE-PRISHTINE^

Jepet me qera nga: Dugi 10 Nën 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Sheshi "Nena Tereze'-Qender
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Leshoj banesen me qira te sheshi nena Tereze ne Prishtine. Banesa gjindet ne katin e III, eshte ekskluzive dhe ka kete renditje:
-sallonin
-kuzhinen
-2 dhoma gjumi
-banjon
-tarasen

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob: 045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com

o.gent.44
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim