BANESE NE QENDER TE QYTETIT TE GJILANIT - ME QERRA

Jepet me qera nga: Ilmi 20 Mar 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender te Gjilanit( perballe parkut )
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Leshoj banesen ne qender te qytetit me qerra. Banese gjendet perballe parkut te qytetit respektivisht 50 metra larg shkolles fillore "Thimi Mitko" dhe 50 metra afer Stacionit te Autobusave. Banesa eshte e mobiluar dhe ka:
- Dy dhoma (njera me kuzhine)
- Dy ballkone te mbyllura (njera perdoret si kuzhine verore)
- Banjo-WC
- Parking mbrapa objektit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim