Banesë me qera

Jepet me qera nga: Driton 12 Sht 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Gjilan
Lëshoj shtëpinë me qera.Shtëpija posedon 2 dhoma,1 koridor dhe një banjo.Gjendet në rrugën Mulla Idrizi përball mlinit.Të interesuarit mund të lajmërohen në numrin e telefonit 044-782-769(viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim