Banes e Mobiluar

Jepet me qera nga: Ali Maliqi 26 Dhj 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sadik Sadiku Nr5
Sipërfaqe: 13 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Banesa osht e banueshme uji dhe mbeturinat nuk i paguan. Banesa osht ne gjendje te mir

Rruga Sadik Sadiku Nr5

Mund te kontaktoni edhe ne Viber: +37744216744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim