Banes me qera ne qender te Gjilanit

Jepet me qera nga: Fadil 26 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Gjilan
Leshohet banesa ne qender te Gjilanit, perball shtepis se mallrave, te KEK-u, ka dy dhoma te fjetjes, sallon kuzhin, eshte e mobiluar dhe e kompletuar. Uji nuk ndalet asnjiher. Kati i 5. Gjithashtu edhe shitete, qmimi shume i volitshem, eshte ne emer timin nga 2004, mund te bartet menjiher ne Gjykate dhe Kataster. Qmimi per shitje, 26000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim