Banes me qera

Jepet me qera nga: Driton 10 Sht 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjilan
Leshoj banes me qera ne lagjen Mulla idrizi.Banesa posedon 2 dhoma,koridor dhe banjo.Te interesuarit mund te lajmerohen ne numri 044-782-769(viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim