Banesa ipet me qera te ILIRIJA kati i pare

Jepet me qera nga: Enver 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Banesa gjindet te Ilirija kati I pare te gjitha dritaret I ka te plastikes me rolete te 2015es si dhe dera e hymjes e blinduar e 2015es tel 044370612
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim