Banesa me qera

Jepet me qera nga: ruzhdi 03 Nën 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Banesa me qera ne lagjen dardania afer shkolles selami hallaqi banesa ka dy dhoma gjumi nje sallomn me kuzhin nje banjo nje shpajz dhe dy ballkona eshte e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim