Banesa me qera

Jepet me qera nga: Ruzhdi 04 Shk 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Leshohet banesa me qera ne gjilan lagjen dardania te kafiqat banesa eshte emobiluar ka dy dhomagjumi sallon kuzhin banjo shpajz dhe dy ballkona...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim