Banesa me qira

Jepet me qera nga: Remzije 25 Gsh 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja Iliria 3/2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Gjilan
Leshoje banesen me qira. Banesa gjendet ne katin perdhese dhe ploteson te gjitha kushtet e nevojshme. Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim