Banese me Qira

Jepet me qera nga: Behar 21 Gsh 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Idriz Seferi Nr 111
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Interfon
Komuna: Gjilan
Banesa ka: Sallonin, Kuzhinen, Dhome gjumi, koridorin, Banjo dhe 2 Tarasa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim