Banese me qera ne Gjilan

Jepet me qera nga: Driton 22 Gsh 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Gjilan
Japim shtepi me qera e cila gjendet ne rrugen mulla idrizi perball mlinit.Shtepia ka dy dhoma,nje banjo dhe nje koridor.Te interesuarit mund te lajmerohen ne numrin e telefonit 044-782-769 (viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim