Banese me qera ne Gjilan

Jepet me qera nga: SELA 21 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Xhevat Ajvazi-ish Bojanina
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Banesa eshte ne katin e parë,50mkatror,Sallon,dhome.kuzhine,banjo,koridor dhe taras,e pershtatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim