Banese me qera

Jepet me qera nga: Arber 26 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sadullah Brestovci
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Gjilan
Leshohet banesa me qera te rrethi ne Gjilan (Mbi dyqanin e AZTECH).

Banesa ka sallonin, kuzhinen, korridor dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim