Ipet banesa me qera

Jepet me qera nga: Fatmir 17 Nën 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Gjilan
Banesa gjindet afer restaurant Luli nbalec banesa posedon dhomen e fjetjes ,salllonin dhe kuzhinen banjon uje dhe rrym pa nderprer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim