Ipet banesa me qera

Jepet me qera nga: Remzije 13 Dhj 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Gjilan
Leshoj banesen me qera ne qender te qytetit (afer hotel Kristal). Banesa eshte e pershtatshme per 1 person, eventualisht 2 persona. Banesa ka 1 dhome dhe 1 banjo. Me kontaktoni prej dates 25.12.2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim