Ipet shtepia me qera

Jepet me qera nga: Rabit Ademi 25 Mar 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Haqif Tetova
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Gjilan
Ipet kati i shtepise me qera nga data 01.04.2016 Shtepia gjendet ne lagjen Gavran I afer postes se vogel perball "Viva" marketit.
Kati ka 125 m2 dhe ka hymje te vecante dhe perfshin sallonin me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe terasa gjithashtu ka parking dhe oborr.

Nr. kontaktues +377 44 244 276, E-mail: rabitademi@live.com, Adresa: Haqif Tetova nr. 48, Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim