JAP SHTEPIN ME QIRA RR. 7 KORRIK

Jepet me qera nga: sevdail 18 Tet 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Gjilan
JAP SHTEPIN ME QIRA ECILA GJINDET NE RRUGEN E 7 KORRIKUT SHTEPIJA ASHT NJI KATSHI KA 2 DHOMA BANJO SHPAJZ KORRIDOR DHE ASHT E MOBILUME . TEL. 045 524 015. GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim