Jepet banesa me qera ne Gjilan

Jepet me qera nga: Ban 30 Gsh 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Jepet banesa me qera ne Gjilan, lagja Kamnik. Banesa gjendet ne dertim te ri dhe eshte e rregulluae dhe ploteson kushtet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim