Jepet banesa me qera te kamniku

Jepet me qera nga: Tringa 31 Jan 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: gjilan-kamnik
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Gjilan
jepet banesa me qera te kamniku, banesa eshte e mobiluar permban nje dhom gjumi sallon me kuzhin banjo koridor shpajz si dhe nje terac per me shum informata na kontaktini ne numrin +37744275863 ne tel dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim