KERKOJ BANES ME QERA

Jepet me qera nga: Faton 08 Gsh 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Gjilan
Kerkoj banes me qera per 1muj , banesa te jet 3 dhomeshe dhe afer qytetit ne Gjilan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim