Leshoj banes me qera ne qender te gjilanit

Jepet me qera nga: Selatin 11 Jan 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: avdulla presheva perball gjamis se medreses
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
banesa posedon 3 dhoma banjo ballkon nxemje qendrore lavatriqe frigorifer shporet maqin per en dhe te gjitha paisje per banim
qmimi me marveshe 045608702
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim